تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۴
کد مطلب : ۴۵۷

این مکتب(مدرسه) را طالبان تخریب کردند و تمام وسایل از میز و صندلی دانش‌آموزان گرفته تا چوب‌ سقف‌هایش را به قرارگاه‌هایشان انتقال داده و برای گرمایش خود آن‌ها را سوزاندند.
این تصاویر تنها یک نمونه از جنایت آنهاست. تقریباً در تمام دره پنجشیر، مدارس دانش‌آموزان را به همین ترتیب تخریب کرده و اموال آن را به یغما برده‌اند. حالا با شروع فصل بهار -که در افغانستان مصادف با گشایش مدارس است-، دانش‌آموزان در دره پنجشیر هیچ کلاس و مدرسه‌ای برای درس‌خواندن ندارند و این همان چیزی است که طالبان به دنبال آنند.
 • تخریب مدرسه

  تخریب مدرسه "خنج" در ‎پنجشیر

 • تخریب مدرسه

  تخریب مدرسه "خنج" در ‎پنجشیر

 • تخریب مدرسه

  تخریب مدرسه "خنج" در ‎پنجشیر

 • تخریب مدرسه

  تخریب مدرسه "خنج" در ‎پنجشیر

 • تخریب مدرسه

  تخریب مدرسه "خنج" در ‎پنجشیر

https://panjshirnews.com/vdcjfaexzuqei.sfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

صدای مردم افغان و برادران مجاهد پنجشیر را به گوش هم وطنان مقیم ایران خواهیم رساند ما با پنجشیر هستیم و مذهب و قومیت متفاومت مانع ما نخواهد شد هرگز حکومت طالبان تروریست را نخواهیم پذیرفت
مذهب مردم پنجشبر بسیار مشابه مذهب ما ایرانی ها ست من از این اعتقادات پاک و بدور از تعصبات بیخود لذت میبرم . اکر مذهب حنفی این است که مردم پنجشبر دارند . من هم یک حنفی هستم . کاش تمام اهل سنت اینگونه بودن هم مذهبی هستند و هم آزاد مرد که در اهل تسنن ایران هم بندت وجود دارد .
این احمق ها با دانش و علم و تحصیل بن کل مخالف هستند . محفل شب شعری براه انداخته بودن که بیشتر شبیح به دادگاه قرون وسطی شبیه بود و با خواندن آوازهای خارج از دستگاه و ردیف موسقیایی من را به یاد خوندن خودم وقتی تنها در اتومبیل هستم می انداخت که از صدای خود هم شرم داشتم ولی اینها با کمال پررویی به اجرای عرعر خود مشغول بوده و سایرین هم مانند خر از خواندن آنها خرکیف میشدن . من تا آخر نگاه کردم و شرمنده شدم از بی شرمی این مردمان نخستین